özlem, Keten Tohumu Yorumu


ben zayıflamak istemiyorum..kabızlık ya da herhangi bir sağlık problemimde yok hamdolsun..şifa niyetine başladım bugün..öğütülmemiş kullanmayı tercih ediyorum nedense..doğru mu yapıyorum acep:))

özlem, 03.04.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

mustafa kaygısız
18.04.2015
Keten tohumları sert olduğundan dikkatli bir çiğnemede bile yeterince öğütülemeyebilirler,bu da yeterince sindirilmeden vücuttan atılmalarına sebep olur.Öğütülmüş keten tohumunun sindirimi çok daha kolaydır.Keten tohumlarını öğüterek yersek onun şifai özelliklerinden daha fazla faydalanabiliriz.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Keten Tohumu, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018